Αποτελέσματα EPR #1

 

General Classification → Γενική Κατάταξη: Όλοι οι ποδηλάτες που ξεκίνησαν και τερμάτισαν σαν μονάδα, με την ίδια κατάταξη και τήρησαν όλους τους Κανόνες της εκδήλωσης.

Οι ποδηλάτες αυτοί παρέμειναν αυτόνομοι για όλη τη διάρκεια του αγώνα και επικύρωσαν την Κάρτα Αγώνα, εντός χρόνου.

Out of Classification → Εκτός Γενικής Κατάταξης: Όλοι οι ποδηλάτες που ξεκίνησαν και τερμάτισαν σε διαφορετική κατάταξη ή που δεν μπορούσαν να επικυρώσουν την Κάρτα Αγώνα, εντός χρονικών ορίων.

Αυτή η κατηγορία περιλαμβάνει και τα ζευγάρια, όπου ο ένας ποδηλάτης αποκλείστηκε.

Scratches → Αποκλεισμένοι: Όλοι οι ποδηλάτες που για κάποιο λόγο δεν τερμάτισαν τον αγώνα, είτε γιατί εγκατέλειψαν είτε γιατί πήραν ποινή και αποκλείστηκαν.

Έντονο χρώμα → Τα ζευγάρια που πήραν μέρος στους αγώνες.

 

Greyhound 120

General Classification

Pos

Bib

Last name

fst name

Time

Duration

Km/h

1 118Α Ντούντιας Αιμίλιος 15:15 4h15m 28.9
118Β Ματζιάρης Ιωάννης
2 121 Αγατζιώτης Μιχάλης 15:24 4h24m 28.3
3 129 Ξανθόπουλος Κυριάκος 15:25 4h25m 28.2
4 102 Νικολάου Νικόλαος 16:33 5h33m 22.5
5 120 Γκουντούμας Βασίλειος 16:34 5h34m 22.4
6 128 Δαουτόπουλος Βασίλειος 17:15 6h15m 19.5
7 112 Ιωάννου Ιωάννης 17:20 6h20m 19.3
8 127 Δημητριάδης Νικόλαος 17:27 6h27m 19.1
9 119 Γεωργίου Παρασκευή 17:30 6h30m 19
10 115 Τρύφωνος Θεόδωρος 17:31 6h31m 19
11 101 Καραγεωργίου Γεώργιος 17:32 6h32m 19
12 114 Τσουκαλίδης Ιωάννης 17:50 6h50m 18.5
13 116 Χριστοφόρου Σταύρος 17:51 6h51m 18.4
14 106 Δάκος Νικόλαος 17:52 6h52m 18.4
15 110Α Ροδοβίτης Εμμανουήλ 18:00 7h 17.1
110Β Τσίνογλου Μιχαήλ

Out of Classification

Bib

Last name

Fst name

Time

Duration

104 Παναγιωτίδης Παναγιώτης 19:05 1h5m +
105 Καραολάνης Βαγγέλης 19:05 1h5m +
107 Στεφανίδης Ιωάννης 19:05 1h5m +
108 Λύτος Νικόλαος 19:05 1h5m +
109 Πανέλας Γεώργιος 19:05 1h5m +
124 Χορτομάνης Βασίλειος 19:30 1h30m +
125 Χατζηγεωργίου Γεώργιος 19:30 1h30m +
126 Κώστας Βασίλειος 19:30 1h30m +
113Α Βουβαλάς Γεώργιος 19:30 1h30m +
113Β Μπρισίμη Σοφία 19:30 1h30m +

Scratches

Bib

Last name

Fst name

Cause

111 Οικονόμου Νικόλαος DNF
117 Ζησόπουλος Θεόδωρος DNF

 

Greek Shepherd 200

General Classification

Pos

Bib

Last name

First name

Time

Duration

Km/h

1 203Α Χρυσοχοϊδης Ιωάννης 18:10 9h10m 22
203Β Παπαντώνης Θεοδόσιος
2 201 Λυπηρίδης Γεώργιος 19:00 10h 20
3 206 Καραλιώτας Χρήστος 19:25 10h25m 19.5
4 204Α Μάσσας Κων/νος 21:12 12h12m 16.50
204Β Μάσσας Ιωάννης

Out of Classification

Bib

Last name

First name

Time

Duration

202Α Γεωργούλας Γεώργιος 21:05 12h05m
205 Λίλος Θεόδωρος 0:45 2h45m +

Scratches

Bib

Last name

First name

Cause

202Β Κιάνας Βαγγέλης DNF

 

Alaskan Malamute 300

General Classification

Pos

Bib

Last name

First name

Time

Duration

Km/h

1 303 Γαρουφαλίδης Νικόλαος 20:25 13h25m 22.6
2 301 Γιαμουρίδης Σταύρος 20:50 13h50m 22.2
3 302Α Τρίμπος Γεώργιος 21:20 14h20m 21.1
302Β Βελιράι Ματέος
4 304 Τσακιρίδης Ειρηναίος 23:30 16h30m 18.4